Co vyrábíme

,,Náš příběh nestojí na dlouholeté rodinné tradici, ale na chuti a odhodlání mladých lidí. Pracovitost a píle nás stále posunují dál.
Ochutnejte naše meruňkové víno, šťavnaté bio víno nebo pečené škvarkové bochánky."

Filip Gajdůšek


A jak to začalo?

Nic není náhodou. V roce 2014 jsem si za peníze z brigády nechal vyrobit vizitky, složky, reklamní letáky, založil živnost a šel nabízet po vinotékách a restauracích víno. Chtěl jsem to prostě zkusit a dokázat rodičům, že na to mám. Brzy jsem si z vydělaných peněz otevřel vlastní vinotéku. Ta se tehdy nacházela vedle domu mé bývalé přítelkyně. Měla tam prodávat a mít všechno na starosti. Ideální představa. Jenže má mladistvá naivita mě rychle vyškolila. Netrvalo to dlouho a zůstal jsem jen já a vinotéka. Lidí chodilo málo, takže jsem si nemohl dovolit někoho zaměstnat. Den co den, jsem tam doslova ztrácel čas. Začarovaný kruh, ze kterého mě vysvobodila až kamarádka Denisa, která si to vzala celé na starost i přes minimální výdělek.

Tím jsem získal opět čas na velkoobchodní prodej vína. Tentokrát jsem to pojal trochu vyspěleji. Nová firma, nový společník, nová vize. Pět let maratonu, kterému jsem dával téměř všechno. Fungovalo to, než přišlo vyhoření. Ten pocit, kdy nemáte důvod ráno vstávat, nic Vás nebaví ani nenaplňuje. Z tohoto vedla jenom jedna cesta. Opustit firmu. V roce 2020 odcházím a vrácím se téměř na začátek. Tzn. jedna vinotéka.

Tentýž rok se pomalu rozjíždíme a otevírám s kamarádkou Denisou druhou prodejnu s vínem, kde rozšiřujeme sortiment o prémiové rumy, destiláty, sýry, uzeniny a dárkové krabičky. Ohlasy jsou pozitivní a my se rozhodli jít ještě dál. V roce 2021 hledáme prostory a začínáme vyrábět vlastní víno. Zkoušíme i něco netradičního. Meruňkové víno!

V roce 2022 míříme do online světa a spouštíme nový internetový obchod na dárkové krabičky, vína a delikatesy.